רעיונות לעיצוב חדרי ילדים

חדרי ילדים הם כנראה החדרים המהנים ביותר לעיצוב - אפשר להשתמש בצבעים שונים, אלמנטים מגוונים ופריטים ייחודיים, שיתנו לחדר עיצוב התואם את אופי הילד. אפשר להכניס לתוכו אלמנטים מעולם הפנטזיה, הטבע, או גיבורי העל.

עיצוב חדרי ילדים – עשו זאת בעצמכם

חדרי ילדים הם כנראה החדרים המהנים ביותר לעיצוב – אפשר להשתמש בצבעים שונים, אלמנטים מגוונים ופריטים ייחודיים, שיתנו לחדר עיצוב התואם את אופי הילד. אפשר להכניס לתוכו אלמנטים מעולם הפנטזיה, הטבע, או גיבורי העל. כל אלה עוזרים לנו להפוך את החדר למקום שהילדים ייהנו לבלות בו עם חברים, או לבד, לישון, לשחק, או ללמוד. יש אלמנטים שונים העומדים לרשות מי שאינו מעצב פנים להפוך כל חדר ילדים לחדר חלומות.

אחד האתגרים בעת עיצוב חדרי ילדים, הוא ליצור עיצוב שיוכל להתאים לילדים גם בעתיד הקרוב, כשטעמם ישתנה. לדוגמה, אם תבחרו קו עיצובי שכולל את הדמויות האהובות עליהם מהסרטים, או מסדרות הטלוויזיה, אתם עלולים למצוא את עצמכם תוך זמן קצר עם ילדים לא מרוצים, בתוך חדר שכבר לא מתאים להם – כי הדמות האהובה התחלפה במושא הערצה אחר ולכן מומלץ לבחור בעיצוב שיתאים לטווח ארוך יותר.

בחרו קו עיצובי שמשקף את התחביבים של הילד, אך במרומז, ישנם הדפסים של בעלי חיים, קו עדין, נוצות, חדי קרן, כוכבים ועוד.

קו עיצובי אחיד, נעזר באלמנטים שונים המתחברים זה לזה ומחמיאים לחדר כולו:

את מדבקות הקיר אפשר להתאים לשטיח, להדפסים ולכריות, שיש להם עיצוב דומה.

אצלנו בפונפוני תוכלו למצוא מגוון פריטים וקולקציות לעיצוב חדרי הילדים, שיהפכו את עיצוב החדר למשימה קלה ומהנה. תוכלו לבחור מגוון אביזרים מעוצבים מתוך העיצובים הקיימים, או לבחור עיצובים בהתאמה אישית. העיצובים של פונפוני מאופיינים בהדפסים רכים ונעימים, שהופכים את חדר הילדים למקום שנעים ונוח להיות בו – בכל גיל.

נשמח לעמוד לרשותכם, לסייע לכם בבחירה ולספק לכם את המוצרים המושלמים עבור הילדים שלכם.

תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון: 0523965545, בדוא״ל: ponponikids@gmail.com

או פשוט ללחוץ כאן, להזמין ישירות מהאתר ולקבל את המוצרים במשלוח לכל חלקי הארץ.

קטגוריות מוצרים

מוצרים מהחנות