עיצוב קירות חדרי ילדים

חשיבה על עיצוב חדר ילדים מתחילה לרוב בתכנון מעשי: החדר צריך לספק לילדים מקום מזמין ונוח למשחק, לתת תחושת ביטחון ושלווה, כשמגיע הזמן לישון ולעורר רצון להזמין חברים למשחק משותף. יחד עם כל אלה, חשוב שהחדר יתאים גם לאופי הילד, ישקף את תחביביו ועולמו הפנימי וייתן לו תחושת שייכות.
סט תמונות לחדרי ילדים - חיות היער

טיפים לעיצוב חדר ילדים

חשיבה על עיצוב חדר ילדים מתחילה לרוב בתכנון מעשי:

החדר צריך לספק לילדים מקום מזמין ונוח למשחק, לתת תחושת ביטחון ושלווה, כשמגיע הזמן לישון ולעורר רצון להזמין חברים למשחק משותף.

יחד עם כל אלה, חשוב שהחדר יתאים גם לאופי הילד, ישקף את תחביביו ועולמו הפנימי וייתן לו תחושת שייכות.

עיצוב חדר הילדים בעזרת אביזרים

אביזרים לעיצוב חדרי ילדים משתלבים בחדר הילדים לאחר שבחרתם עבורו את הריהוט והצבתם כל פריט במקום המיועד לו. עכשיו אפשר לבחור מתוך מגוון של אביזרים, שכל חדר ילדים צריך כדי להיות מזמין, נעים ואסתטי:

כריות נוי למיטה, שטיח יפה במרכז החדר, מנורות קיר מעוצבות, תמונות, מדבקות קיר ועוד.

בנוסף לאביזרים שתורמים לעיצוב החדרים והופכים אותם לאישיים יותר, כדי שהעיצוב יהיה מושלם גם קירות החדר צריכים להיות מעוצבים.

עיצוב קירות חדרי ילדים מתחיל בבחירת הצבע המתאים לקיר. זו יכולה לשנות את מראה החדר ולתת לו אופי ייחודי. אפשר להשתמש בצביעת הקירות כאמצעי לחלוקת החדר – לאזור משחקים, אזור להכנת שיעורי בית, אזור לשינה ומנוחה וכן הלאה.

יחד עם צבע הקירות, תוכלו להוסיף אופי וצבע לחדר, אם תבחרו מדבקות מתאימות לקיר, או הדפסים ממוסגרים לתלייה על הקיר.

אלה יוכלו לשקף את עולמו הפנימי של הילד, להוסיף צבע ושמחה לחדר וגם להפוך אותו למקום שנעים להיות בו.

אצלנו בפונפוני אוהבים לעצב חדרי ילדים. נשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת כל הפריטים המעוצבים המתאימים לחדר של ילדיכם ולהציע לכם גם פתרונות לעיצוב קירות החדר.

לפרטים נוספים ולהזמנות לחצו כאן, או צרו איתנו קשר בטלפון: 0523965545, או בדוא״ל: ponponikids@gmail.com

סט תמונות לחדרי ילדים - חיות היער
סט תמונות לחדרי ילדים – חיות היער, פוסטרים לחדרי ילדים, תמונות לחדר ילדים, תמונות לחדר תינוק, תמונות עם חיות לחדר ילדים, דובי, שפן, אייל

קטגוריות מוצרים

מוצרים מהחנות