עיצוב פינות בגן ילדים – רעיונות ודוגמאות

שלט A little bit of Magic מעץ, שלט מעוצב לחדר ילדים, משפטי השרה מעץ, עיצוב חדש משחקים בוהו שיק, שלטים לחדר ילדים

אם היום שלכם מתחיל, לרוב, בהסעת הילדים לגן וממשיך, בצהריים או אחר הצהריים, באיסופם משם, אתם וודאי יודעים כמה חשוב שאותו גן יהיה עבורם מקום נעים. ואם אתם, עצמכם, מנהלים גן ילדים או צפויים לפתוח אחד חדש כזה, זכרו שלאותם אלמנטים, שפזורים ברחבי הגן, יש תפקיד מכריע ביצירת האווירה הנדרשת והחלל הנכון לילדים. 

עיצוב פינות בגן ילדים הוא אתגר של ממש, שכן מצריך התייחסות לנקודות שונות, שיחד הן אלו שיצרו את העיצוב הנדרש. מה אפשר לשלב בפינות הגן, למשל ומה כדאי לקחת בחשבון כשיוצרים פינה חדשה? הנה, התשובה.

שילוב נכון של אקססורייז בחלל – איך לעשות את זה נכון

לפני שניתן לכם כאן דוגמאות לאלמנטים שונים ואקססורייז יפים שיכולים להתאים לפינת הגן, הנה כמה דגשים חשובים שיעזרו לכם במשימה:

  1. התייחסות לחלל – פינה בגן ילדים יכולה להיות מרווחת מאד או קטנטנה. התייחסות לגודל שלה הכרחי לפני בחירת אותם אלמנטים ושלב העיצוב ולו כדי ליצור את המראה המתאים. על פינת הגן להיות פונקציונאליות מצד אחד ומצד שני גם יפה ומסוגננת. כל זה קשור לגודל שלה וחשוב שלא להגזים. לא להעמיס בפריטים שונים כדי לאפשר אווריריות ותחושה נעימה לילדים.
  2. מטרת הפינה וייעודה – לשם מה אמורה לשמש אותה פינה בגן? האם למנוחה קלה לילדים? ליצירה? למשחקים? רק לאחר שהגדרתם את ייעודה של הפינה בגן, תוכלו להתחיל בחיפוש אחר הפתרונות העיצוביים השונים.
  3. להתאים לילדים – זכרו, מדובר בילדים קטנטנים. כל אלמנט שאתם בוחרים וגם כשהוא לצרכי עיצוב, חייב להתאים למידות שלהם. המשמעות לכך היא שיש לתלות אותם בגובה המתאים, בייחוד אם הם נועדו למשחק, או מספיק גבוה כדי שיישארו על הקיר ולא יגיעו לקרקע.
  4. פחות זה יותר – מומלץ שלא להעמיס בפריטים רבים ולזכור שפחות זה הרבה יותר. ילדים (וגם מבוגרים) לא אוהבים שעמוס להם בעין. לא מבחינת צבעים וגם לא מבחינת חומרים ועיצובים שונים. עיצוב בקווים נקיים שאיננו מכביד מדי הוא בהחלט הפתרון הנכון לגני ילדים, אך חשוב במקביל שיעורר גם את החושים.
  5. אפשרות לבצע שינויים – לא אחת קורה שרוצים לבצע שינויים שונים בגן, בכל הקשור לעיצוב שלו. בחירה באלמנטים שקל להזיז אותם ממקום למקום או להעביר אותם לנקודה אחרת בקיר היא הדרך הנכונה. 

 

דוגמאות לאלמנטים עיצוביים מתאימים

עיצוב גן ילדים יכול לכלול שילוב של אלמנטים שונים ואקססורייז מכל מיני סוגים. למשל, אם אתם בעיצומו של עיצוב גני ילדים במקומות שונים, חפשו אלמנטים יפים לתלייה על הקיר. ראשי חיות מעץ, כמו ראש של ג'ירפה, פיל וגם אריה בהחלט יוכלו להתאים לפינה בגן והם, ללא ספק, ימשכו תשומת לב. 

אם מדובר בפינת מנוחה, פיזור של כמה כריות יפות עם ציורים חמודים, יכול להתאים. מד גובה לילדים, שתולים על הקיר, הוא פתרון נהדר לפינה בגן הילדים וגם דרך נפלאה ומקורית למדוד את הגובה. מדדי הגובה האלה מגיעים בשלל של עיצובים והם משתלבים נהדר בכל חלל.

תמונות על הקיר הן פתרון עיצובי נוסף לפינות שונות בגן והן מגיעות במידות שונות ובעיצובים רבים. אפשר כמובן גם להדביק מדבקות קיר בנקודות שונות ברחבי הגן וכך ליהנות מאלמנט דקורטיבי לכל דבר. שילוב של שטיח יפה על הרצפה גם הוא יכול לשדרג את הגן, אך יש לשים לב שאותו שטיח נעים לרביצה. שלטים וקישוטי עץ למיניהם תורמים גם הם לעיצוב הכולל, תודות לחומר הגלם הנהדר שמכניס הרבה חום לחלל.

 

מחפשים דרכים לשדרג את פינות גן הילדים? פונפוני היא התשובה

אם איכות גבוהה של חומרים, עיצובים מרשימים וגם מחירים הוגנים הם מה שאתם מחפשים, חנות האונליין פונפוני היא המקום הנכון לפנות אליו. פונפוני מתמחה בייצור ובמכירת אלמנטים מסוגננים, המתאימים לעיצוב חדרי תינוקות, ילדים ונוער, כמו גם לעיצוב פינות שונות בגן הילדים. בפונפוני תמצאו מגוון של פרטי עיצוב ואקססוריז מרהיבים, שיצליחו לשדרג כל חלל. לחצו כאן לסקירת האפשרויות השונות, או צרו קשר בטלפון – 052-3965545 . נשמח לעמוד לרשותכם. 

קטגוריות מוצרים

מוצרים מהחנות