מדבקות קיר לגני ילדים

כיום זאת כבר אקסיומה שלילדים ולילדות בגן הילדים יש את הזכות הבסיסית לאסתטיקה ויופי, חשוב לבחור בקפדנות את העיצוב המקיף ועוטף אותם במשך שעות ארוכות במהלך היום. חשוב לבחור באלמנטים נעימים, יפים המעוררים את הסקרנות הטבעית של הילד ויש בהם צורות, דמויות, תבניות וטקסטורות המעניקות השראה למשחק והתנסות בחלל גן הילדים. ילדי הגן לומדים על סביבתם באמצעות חושיהם וחוויה אסתטית מעוררת בהם תחושות של השראה, סקרנות, לימוד ובמקרים אחרים עזרה ועידוד לרוגע ושקט. העיצוב עוזר לילדים לפתח דרכים חדשות להתבוננות מהיופי האצור בסביבה הקרובה אליהם.
מדבקת קיר לחדר ילדים פליירום

מה מומלץ לתלות על קירות גן ילדים?

ישנם מספר עקרונות בעיצוב קירות הגן אותם עליהם כדאי לשמור:

 • אני מאמין – חשוב שעיצוב הקירות ישקף את הגישה והחזון החינוכיים של גן הילדים.
 • שלב התפתחותי – יש להתאים את עיצוב קירות הגן לשלב ההתפתחותי של הילדים.
 • עודף גירויים – מומלץ להימנע מעודף של גירויים על הרצפה, הקירות והתקרה. יש להשאיר "אוויר" בין התמונות והמדבקות שעל הקירות.
 • צבע – כדאי להשתמש בצבע באופן שימושי ואסתטי – מומלץ להשתמש בצבעים בהירים וניטרליים על קירות הגן.
 • מומלץ לשתף את ו צוות הגן וילדי הגן בתכנון ואף בביצוע העיצוב עצמו.
 • כדאי אף לשתף את ההורים בתהליך העיצובי של הגן. מגביר את תחושת השייכות של ההורים ומפחית התנגדויות לשינויים.

 

מהם היתרונות של מדבקות קיר לגנים?

בעבר הלא רחוק, בגנים רבים קירות הגן היו עמוסים בגירויים – לוחות מחומרים שונים (פוליגל, שעם, בריסטול ועוד), מה שגרם לעומס חזותי לילדי הגן ואף לצוות החינוכי. כיום, הגישה החינוכית החדשה ממליצה להפחית את כמות הגירויים להתאימו לחלל ולגיל הילדים ובכך להפחית את ה"רעשים" החזותיים. גני ילדים רבים החלו לעצב את הגן עם מדבקות קיר לגני ילדים שלהן יתרונות רבים:

 • נוחות ופשטות – ניתן לבצע הדבקה של מדבקות קיר לגני ילדים בקלות רבה,
  אין צורך להזמין איש מקצוע שיבצע את ההדבקה. לעומת צביעה של הקירות, אין צורך בפינוי או סידור מיוחד של חלל הגן למשך מספר ימים. התהליך של הדבקת מדבקות קיר בגן ילדים נמשך דקות אחדות.
 • מחיר – העלות של מדבקות לעומת ציור על הקירות או רכישת תמונות ממוסגרות היא נמוכה. במחירים נמוכים ניתן לקשו ולעצב חללים גדולים.
 • דיוק – כאשר אתם מזמינים טפטים לגני ילדים או מדבקות לגני ילדים, אתם יודעים בדיוק מה אתם מקבלים. אתם יכולים להשתמש בעיצוב מוכן או לבקש עיצוב אישי וייחודי המותאם בדיוק לצורכי הגן ולדרישות החינוכיות והעיצוביות שלכם.

פונפוני היא חנות המתמחה בעיצוב גני ילדים, בתי ספר וחדרי חלומות לילדות וילדים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פריטי עיצוב מקוריים ומדליקים אשר באמצעותם תוכלו להפוך כל חלל למקום קסום בו התלמידים ירגישו נעים ונוח. בפונפוני תמצאו, טפטים לגן ילדים, תמונות לגן ילדים, שטיחים מעוצבים, מנורות מיוחדות, מדבקות קיר לגן ילדים ועוד שפע של פריטי עיצוב לבתי ספר גני ילדים. המוצרים בפונפוני מיוצרים בישראל בעיצוב המקורי שלנו ומתאפיינים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, תוך בשמירה על סביבה בטיחותית לילדים.

 

אם אתם מחפשים חנות ייחודית לעיצוב היכולה להפוך את חלל בית הספר למקום קסום עם אווירה ביתית, פונפוני היא הכתובת הנכונה עבורך. אם ברצונך לשמוע פרטים נוספים על משפטים לגן ילדים ומדבקות ייחודיות, נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 052-3965545 או באימייל: ponponikids@gmail.com או צרו קשר כאן.

 

קטגוריות מוצרים

מוצרים מהחנות