מדבקות קיר לבתי ספר

מדבקות קיר דינוזאורים

מחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות מראים שלמידה במרחבי למידה נוחים, מעוצבים ואסתטיים מעלה את ערך המוסד בעיני התלמידים ומסייעת להצלחה הלימודית וליחסים הבינאישיים בין התלמידים ובין המורים לתלמידים. עיצוב קירות בית ספר אינו רק משפר את האקלים החברתי ואת מעורבות התלמיד בנעשה בבית ספר אלא מביא להישגים לימודיים מדידים ומסייעת לפיתוח יחס של סובלנות וכבוד כלפי האחר. סביבה מעוצבת ואסתטית של חלל בית הספר מקדמת את ההתפתחות החברתית הרגשית והמוטורית, של התלמידים.

 

איך ניתן לשפר בקלות את מראה בית ספר בהוצאה נמוכה?

מדבקות קיר לבתי ספר הן אחד הפתרונות הטובים ביותר לעיצוב מחודש של הקירות הקיימים. בשנים האחרונות החלו בתי ספר רבים לעצב מחדש את הקירות הקיימים באמצעות מדבקות קיר לבית ספר אשר מעניקות לקירות מראה צבעוני ומעניין בניגוד לקירות האפורים ה"רגילים" – במקום לוחות שעם או פלקטים בעיצוב מיושן – ניתן לקדם את קירות בית הספר למאה העשרים ואחת. מדבקות קיר לבית הספר יכולות להגיע במגוון עצום של גדלים ובמבחר אינסופי של אפשרויות. ניתן להזמין באופן ספציפי את עיצוב אישי המותאם לרוח בית ספר, חזונו ומטרותיו.

האם ניתן להזמין מדבקות עם משפטי השראה לבית ספר?

בהחלט, באמצעות מדבקות קיר לכיתה הכוללות משפטי השראה אפשר להנחיל לתלמידים מסרים חינוכיים הנקלטים אצלם מדי יום ומחלחלים בסופו של דבר והופכים לחלק מהווי ורוח הכיתה. מדבקות קיר כיתה עם משפטי השראה מעניקות ערך מוסף בעל דגש חינוכי חשוב ומשמעותי.

 

מהן מדבקות רצפה לבית ספר?

מדבקות רצפה לבית ספר הן מדבקות מיוחדות – עבות ועמידות במיוחד אשר עליהן ניתן להדפיס למעשה כל דבר – משחקים בתוך חלל הכיתה, המסדרון ואפילו בחצר בית ספר. כך ניתן להשיג אפקט עיצובי נוסף המעודד את הילדים להתבונן לכיוונים שונים ולא רק למה שנמצא מול עיניהם… ניתן להפיק משחקים שונים המעודדים את הילדים לשחק זה עם זה וליצור אינטראקציות חברתיות חדשות.

 

האם צריך להזמין איש מקצוע על מנת להדביק את המדבקות?

כל מורה או איש מצוות החינוך ואפילו התלמידים עצמם יכולים להדביק את המדבקות בקלות ובפשטות, יש לעקוב אחר הוראות ההדבקה בצורה מדויקת ובתוך מספר דקות יש לכם קיר חדש ומעוצב. אנו ממליצים לשלב את צוות החינוך והתלמידים בבחירה של המדבקות – הרי הם אלה בסופו של דבר נמצאים מרבית שעות היום בחלל הכיתה או המסדרון. שילוב התלמידים בבחירה ובהדבקה תעצים אותם ותתרום לאווירת השייכות לבית הספר.

פונפוני היא חנות המתמחה בעיצוב חדרי חלומות לילדות וילדים, בתי ספר וגני ילדים. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של פריטי עיצוב מקוריים ומדליקים אשר באמצעותם תוכלו להפוך כל חלל למקום קסום בו התלמידים ירגישו נעים ונוח. בפונפוני תמצאו, טפט לבית הספר, תמונות לבית הספר, שטיחים מעוצבים, מנורות מיוחדות, מדבקות קיר לבית הספר ועוד שפע של פריטי עיצוב לבתי ספר גני ילדים. המוצרים בפונפוני מיוצרים בישראל בעיצוב המקורי שלנו ומתאפיינים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, תוך בשמירה על סביבה בטיחותית לילדים.

 

אם אתם מחפשים חנות ייחודית לעיצוב היכולה להפוך את חלל בית הספר למקום קסום עם אווירה ביתית, פונפוני היא הכתובת הנכונה עבורך. אם ברצונך לשמוע פרטים נוספים על מדבקות לבתי ספר נשמח אם תצרו איתנו קשר בטלפון: 052-3965545 או באימייל: ponponikids@gmail.com או צרו קשר כאן.

קטגוריות מוצרים

מוצרים מהחנות