הדפסים לילדים

חדרי הילדים הם כנראה החדרים שרובכם משקיעים יותר זמן, משאבים ואנרגיה בעיצובם. לרוב ההורים חשוב שחדר הילדים יהיה נעים לשהות, מעניין למשחק, מרגיע לשעת השינה ומותאם לגיל הילדים. לרוב ההורים יש התלבטות בין חדר צבעוני עם עיצוב חי ומעורר, לבין חדר מרגיע, עם עיצוב עדין וסולידי.
מדבקת אותיות שם לקיר לחדר ילדים ותינוקות - חדר קרן

הדפסים לילדים – עיצוב יצירתי לקירות החדר

חדרי הילדים הם כנראה החדרים שרובכם משקיעים יותר זמן, משאבים ואנרגיה בעיצובם.

לרוב ההורים חשוב שחדר הילדים יהיה נעים לשהות, מעניין למשחק, מרגיע לשעת השינה ומותאם לגיל הילדים. לרוב ההורים יש התלבטות בין חדר צבעוני עם עיצוב חי ומעורר, לבין חדר מרגיע, עם עיצוב עדין וסולידי.

בין אם החלטתם להזמין מעצב/ת פנים לעיצוב חדר הילדים, או לעצב בעצמכם, ודאי חשוב לכם שהחדר יתאים לאופיו של ילדכם ויתרום להתפתחותו התקינה.

תוכלו ליצור חדר מעוצב, שיהיה עבור הילד פינה פרטית מושלמת למשחק, ללימוד, למנוחה ולמפגש עם חברים בכמה אמצעים פשוטים:

  • אחרי שבחרתם את הריהוט המתאים ואת מיקום הרהיטים בחדר, כדאי להשקיע מחשבה בבחירת צבעי הקירות.  קיר לבן הוא הבחירה המתבקשת, (אין צורך לצבוע, להפך ניתן לעצב בקלות בעזרת מדבקות והדפסים).
  • תוכלו לבחור הדפסים לחדרי ילדים שניתנים להגיע בעיצובים ילדותיים ומתוקים, בצבעי פסטל רכים ונעימים, או בעיצובים בוגרים יותר, בצבעים קלאסיים ונעימים..
  • הדפסים עם דמויות של חדי קרן, עשויים לשמש אתכם היטב גם בתור הדפסים לחדר תינוקות וגם לילדים גדולים יותר, האוהבים את עולמות הדמיון, תוכלו למצוא הדפסי אותיות, משפטי השראה, בע"ח וכדומה
  • עיצובים בגוונים של שחור ולבן, עשויים להתאים לחדר של ילד המעוניין בעיצוב בוגר יותר וצבעוני פחות, אלה הדפסים שמתאימים לכל הגילאים.
  • שימוש נכון בהדפסים, מדבקות קיר ואלמנטים עיצוביים נוספים, יכול לעזור לכם לחלק את החדר לאזורי פעילות שונים: אזור משחקים, אזור שינה, אזור לימודים וכן הלאה.
  • יתרון גדול נוסף של הזמנת הדפסים מפונפוני הוא שההדפסים מגיעים ממוסגרים ומוכנים לתלייה ומודפסים באופן מקצועי על נייר עבה.

הדפסים לילדים מבית "פונפוני" מגיעים בשלל עיצובים קסומים ונאיביים, שיכולים להתאים לילדים בגילאים שונים וללוות אותם לאורך מספר שנים. ההדפסים היפים שלנו הם איורים מקוריים של המאיירת שלנו ולא ניתן למצוא אותם במקום אחר והם חלק מקו עיצובי, שמאפשר לכם לתת עיצוב אחיד לחדר כולו באמצעות מספר פריטים, היכולים להפוך את חדר הילדים למרחב מעוצב -באמצעות קולקציות השטיחים, כריות, מדבקות, פוסטרים ועוד.

להזמנה עם משלוחים לכל חלקי הארץ ולצפייה במגוון ההדפסים שלנו לחצו כאן,

או צרו איתנו קשר: בטלפון: 0523965545, או בדוא״ל: ponponikids@gmail.com

מדבקת אותיות שם לקיר לחדר ילדים ותינוקות - חדר קרן
מדבקת אותיות שם לחדר ילדים ותינוקות חד קרן, מדבקות קיר לחדרי ילדים, מדבקות חד קרן , מדבקות קיר ויניל, אקססוריז לחדרי ילדים , אביזרים לחדר ילדים וחדר נער

קטגוריות מוצרים

מוצרים מהחנות